Apie mus

  • Išskirtiniai baldai Jūsų svajonių namams!
  • Įvairių rūšių roletai ir žaliuzės suteiks jaukumo Jūsų namams!
  • Konkurencingos kainos ir profesionalus aptarnavimas!
  • Individualus baldų projektavimas ir dizainerio patarimai NEMOKAMAI!
  • Daugiau nei 10 metų darbo patirtis !

Kiekvienas esame vis kitoks, todėl ir mūsų namai atrodo skirtingai. Baldai, kuriuos renkamės, jų spalvų gamos ne tik atskleidžia mūsų charakterį, bet ir padeda sukurti jaukius, stilingus namus ar romantišką atmosferą.

Mūsų įmonė prekiauja Lietuvos ir Europos gamintojų baldais. Projektuojame ir gaminame virtuvės, miegamojo, jaunuolio baldus pagal individualius užsakymus, išpildant kiekvieną kliento norą. Užsakovams siūlomas labai platus medžiagų asortimentas.

Išsirinkus baldus, interjerą tikrai papuoš stilingi langų roletai, kurie puikiai saugo ir nuo saulės šviesos, ir nuo aplinkinių žvilgsnių tamsiuoju paros metu. Jie unikalūs tuo, kad montuojami į lango stiklajuostes, todėl patogūs ir praktiški. Roletai gaminami pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į langų matmenis.

Mūsų parduotuvėse parduodamos prekės yra šiuolaikiškos, o kokybė patikrinta dešimties metų darbo patirtimi, visiems gaminiams suteikiamos garantijos.

Įsigiję minkštus ar korpusinius baldus, naujus langų roletus, susikursite modernų, naujovišką interjerą. Prekiaujama biuro, svetainės, virtuvės, miegamojo baldais, kurie suteiks malonumo akiai ir sielai, padės įgyvendinti net originaliausias atnaujinimo idėjas. Bet svarbiausia, kad viskas – už prieinamą kainą.

http://laikrastisplunge.lt/geriausi-pasiulymai-interjerui-atnaujinti-parduotuveje-mix-idejos/

http://laikrastisplunge.lt/geriausi-pasiulymai-interjerui-atnaujinti-parduotuveje-mix-idejos/

http://www.pzinios.lt/Rubrikos/Verslas-turizmas-ukis-ekonomika/Mix-idejos-persikrauste-praplete-ir-atnaujino-asortimenta